Regulamin

Właścicielem serwisu jest:

Adrian Bienias
ul. Piekoszowska 53/16
25-735 Kielce, Polska
[email protected]

Prowadzący działalność w ramach fundacji:

Fundacja Firma Dla Każdego
Lwowska 5/15
00-660 Warszawa, Poland
VAT ID: PL5252625624
KRS: 0000569410

Świadczone usługi

Serwis świadczy usługi elektroniczne w postaci dostępu do materiałów szkoleniowych. Dostęp przydzielany jest na podstawie automatycznie tworzonego konta powiązanego z adresem e-mail podanym podczas dokonywania płatności.

Wymagania sprzętowe

Aby korzystać z serwisu potrzebne jest aktywne połączenie internetowe i aktualna wersja przeglądarki internetowej: Brave, Vivaldi, Chromium, Chrome, Firefox, Edge lub Safari.

Niezbędna jest również włączona obsługa ciastek i mechanizmu local storage, aby się zalogować i korzystać z materiałów edukacyjnych.

Sposoby płatności

Dostęp do materiałów szkoleniowych wymaga dokonania płatności. Płatności obsługiwane są przez zewnętrznego operatora Tpay. Możliwe formy płatności to przelewy bankowe, druk pocztowy lub Blik.

Odstąpienie od umowy

Jako klient masz prawo do odstąpienia od umowy zakupu w ciągu aż 30 dni od daty dokonania płatności. Aby otrzymać zwrot pieniędzy, poinformuj o swojej decyzji pisząc na adres [email protected].

Reklamacje

Staramy się zapewnić maksymalną jakość oferowanych usług. Jeśli jednak coś jest nie tak, po prostu napisz na [email protected].

Naprawimy, pomożemy, lub po prostu zwrócimy pieniądze jeśli zaproponowane rozwiązania nie będą dla Ciebie satysfakcjonujące.